en yeni ürünlerden ilk sizin haberiniz olsun.

Newsletter


  Follow us

  Get inspired

  Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales


   Search

   Minimal, artisanal ve yerküre ile dost.

   DéDé Candle & Body olarak misyonumuz basit: Minimalizmden ve sanattan esinlenerek, en kaliteli malzemelerle ruhunuzu beslemek. Kalite, sürdürülebilirlik ve sadeleştirilmiş şıklık üzerine kurulan stüdyomuz, sevdiğimiz bir mevsimden, seyahatlerden ve doğadan ilham alır.

   Ürünlerimiz tamamen doğa ile dost içeriklerle, tüm kalite standardizasyonlarına uygun, vegan ve cruelty-free olarak üretilir. Doğada yer almayan ve geri dönüştürülemeyen hiç bir hammaddeye yer vermeyiz.

   High-end ürünlerimizi erişilebilir lüks olarak sunarak duyusal bir deneyim yaşatmak. Bunu yaparken de oluşumuzu, hayatı yorumlayışımızı ve kendimizi yansıtmak!

   Daha fazlası için bizi takip edin.
   Size, ruhunuza ve bedeninize iyi gelmemiz dileğiyle.

   F**** E****

   Kaç 10 puan versem de yetersiz kalıcak bu ürünlere inanılmaz güzel pembe olan favorim ipek gibi duştan sonra cildiniz hem öyle hemen de gitmiyor yumuşaklık hissi ve kokusu 2-3 gün devam ediyor kadife ipek gibi bir cilt için sadece cikdiniz değil ruhunuz okşanır bu güzelliklerle.

   Ürünü satın aldı.

   A*** I**

   Kokusu gerçekten güzel ve kalıcı temiz saça sıkıyorum ve bir dahaki duş almama kadar kalıyor saçta kokusu… 2 gün net koku kalıcılığı var. Stoklayacak bir ürün…

   Ürünü satın aldı.

   nerelerdeyiz?

   You don't have permission to register
   0